Kogel Mogel 3 – Łepkowska zapowiada czwartą część

Kogel Mogel 3 to trzecia część serii komedii obyczajowych Kogel Mogel. Film można obejrzeć w polskiej telewizji internetowej. O czym opowiada? Kiedy można się spodziewać kolejnej części? Sprawdź!

Kogel Mogel 3 – film jest dostępny w polskiej telewizji internetowej

Kogel Mogel 3 to film, który jest dostępny nie tylko w telewizji tradycyjnej, ale i także w nowoczesnej telewizji internetowej. Kogel Mogel 3 możemy obejrzeć za pomocą platformy z filmami online IPLA, a także w serwisach internetowych TVP VOD oraz VOD player.pl. Dlaczego warto założyć konto w telewizji internetowej? Przemawiają za tym: brak konieczności posiadania odbiornika telewizyjnego, by móc obejrzeć filmy, wysoka dostępność produkcji filmowych wszystkich znanych gatunków, a także raz możliwość oglądania filmów o każdej porze i z dowolnych urządzeń (komputer, smartfon, tablet, konsola, telewizor).

Kogel Mogel 3 – fabuła

Kogel Mogel 3 to film, w którym znajdziemy wiele nawiązań poprzednich części serii. Po raz kolejny śledzimy losy dwóch rodzin – Solskich oraz Wolańskich. Katarzyna Solska już jest po rozwodzie i mieszka razem ze swoją matką we wsi Brzózki. Nagle niespodziewanie do dyrektorki szkoły podstawowej przyjeżdża jej syn, który był na 10 – letniej emigracji w Holandii. Niecodzienny pomysł na biznes młodego chłopaka wpędza go w same kłopoty, więc musi on wyjechać z rodzinnej wsi. Trafia na Warszawę, gdzie poznaje córkę Wolańskich – Agnieszkę.

Tymczasem w rodzinie Wolańskich wszystko wywraca się do góry nogami. Celebrytka Barbara Wolańska nie znajduje oparcia ani poparcia u swoich bliskich. Jej mąż oraz córka chcą ja opuścić i uciec z domu. Ucieczkę udaje się zorganizować i oboje ruszają w pełną przygód podróż.

Kogel Mogel 3 – znani aktorzy

Kogel Mogel 3 film to prawdziwa plejada polskich aktorów. W filmie nie zobaczymy co prawda aktorów, którzy wcielili się w role męża Katarzyny Solskiej, babci Wolańskiej oraz ojca Solskiej, ale za to w obsadzie znaleźli się: Grażyna Błęcka-Kolska (w roli Katarzyny Solskiej), Katarzyna Łaniewska (w roli matki Katarzyny Solskiej) oraz Nikolem Rozbicki (w roli syna Katarzyny Solskiej). Kogel Mogel 3 film to także: Zdzisław Wardejn (aktor wcielił się w rolę pana Wolańskiego), Ewa Kasprzyk (w roli pani Wolańskiej), a także: Wiktor Zborowski (w roli naczelnika), Anna Mucha (jako pani inspektor), Katarzyna Skrzynecka (jako Marlena Wolańska żona Piotra Wolańskiego) i Maciej Zakościelny (w roli Piotra Wolańskiego).

Kogel Mogel 3 – kiedy kontynuacja?

Premiera filmu Kogel Mogel 3 była ważnym wydarzeniem w polskiej kinematografii. Pierwsza komedia o tym tytule powstała bowiem w 1988 roku. Jak zapowiada scenarzystka, Ilona Łepkowska, Kogel Mogel 3 to nie jej ostatnie słowo. Planowana jest także czwarta część, do której scenariusz został już ukończony. Miejmy nadzieję, że będzie lepszy od scenariusza części trzeciej, który został nominowany do antynagrody Węża w kategorii najgorszy scenariusz oraz najgorszy film (za popsucie filmowej legendy i wzorzec złej kontynuacji po latach przerwy)!