“Włoskie wakacje” Jamesa D’Arcy – już w TV online!

“Włoskie wakacje” to film z 2020 roku, w reżyserii Jamesa D’Arcy, który odpowiada również za scenariusz. To brytyjsko-włoska produkcja, która nadaje się dla całej rodziny. Została zakwalifikowana do komediodramatu i świetnie oddaje to jej cechy. Momentami widz może sobie nieco popłakać, a momentami będzie się śmiał w głos z zabawnych perypetii bohaterów. Akcja płynie niespiesznie, więc będzie też w stanie zachwycić się przepięknymi krajobrazami Włoch. We “Włoskich wakacjach” zakochają się wszyscy fani podróży i pięknych widoków, ale też wszyscy, którzy chcieliby sobie poprawić humor. Seans pozwala zachwycić się życiem i uwierzyć, że wszystko jeszcze jest możliwe!

“Włoskie wakacje” – co warto wiedzieć o produkcji?

We “Włoskich wakacjach” przedstawiona jest historia Roberta i Jacka, czyli ojca i syna, w których role wcielają się znany aktor Liam Neeson i jego prawdziwy syn, Micheál Richardson

. Mężczyźni w filmie nie mają zbyt dobrych relacji. Gdy Jack potrzebuje pieniędzy, wpada na pomysł sprzedaży starego, od dawna nieużywanego domu rodzinnego w Toskanii. Wydaje mu się, że sprzedaż będzie błyskawiczna. Do Włoch jedzie razem z ojcem, a na miejscu okazuje się, że willa jest zrujnowana i że ich wyjazd znacznie się przedłuży, ponieważ bez gruntownego remontu na pewno nie uda się jej sprzedać. Czas spędzony w Toskanii pozwoli im nie tylko naprawić relacje, ale też poznać nowych ludzi – okoliczni mieszkańcy bardzo miło ich przyjmują i postanawiają pomóc w remoncie, z czego wynika sporo zabawnych sytuacji. Wielkim plusem “Włoskich wakacji” są fantastyczne widoki! Niewielkie miasteczka, winnice, niespiesznie płynące życie… – jeśli ktoś chce znaleźć trochę wytchnienia, na pewno go zazna w czasie seansu. “Włoskie wakacje” pozwolą też poznać lepiej klimat i kulturę Włoch. Widzowie dowiedzą się więcej o muzyce, kuchni i architekturze. Na pewno wielu z nich zechce odwiedzić Włochy, jeśli jeszcze nie miało ku temu okazji. Ci zaś, którzy już tam byli na pewno zechcą wrócić!

Gdzie obejrzeć film “Włoskie wakacje”?

Kto ma ochotę na seans “Włoskich wakacji” może już znaleźć film online – dostępny jest w legalnej telewizji internetowej! Telewizja online pozwala włączyć wybrane filmy i seriale w dowolnej chwili – zawsze wtedy, gdy ma się akurat wolny moment. Takie oglądanie pozwala też ewentualnie zastopować film, gdy na przykład dzwoni telefon lub gdy trzeba wyjść. Choć oglądanie filmów w taki sposób nie jest polecane, bo widz wybija się z akcji, jest to jednak także dość praktyczne. “Włoskie wakacje” to film, który z pewnością wielu osobom przypadnie do gustu. Fakt dostępności w legalnej telewizji internetowej pozwala go obejrzeć na dowolnym komputerze, smartfonie czy tablecie – wystarczy by miały dostęp do internetu!